| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7351 |
| Part Number | Janelle |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Green |
| Dial Colour | Green |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | ———- |
| Weight | 66 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Women’s Watch Janelle MK7144
Original price was: 4,045 EGP.3,950 EGPCurrent price is: 3,950 EGP.
Michael Kors Women’s Watch Channing MK6625
Original price was: 4,400 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.Michael Kors Women’s Watch Janelle MK7351
4,045 EGP
Original Michael Kors Watch For Women MK7351 Green dial Green Rubber Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.