| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3365 |
| Part Name | Darci Mini |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 33 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Women Watch Lennox MK7337
3,695 EGP
Michael Kors Women Watch Darci Mini MK3364
Original price was: 4,100 EGP.3,725 EGPCurrent price is: 3,725 EGP.Michael Kors Women Watch Darci Mini MK3365
Original price was: 4,100 EGP.3,725 EGPCurrent price is: 3,725 EGP.
-9%Original Michael Kors Watch For Women MK3365 Gold dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.