| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Ritz |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Silver & Gold |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 18 mm |
| Diameter | 36 mm |
| Thickness | 11 mm |
| The Weight | 128 Gram |
| Date | Monthly Date |
| Water Resistance | 100 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | Stop watch |
| Product Code | MK5057 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Sale!
Michael Kors Watch For Women MK5057
Original price was: 4,300 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
-9%Original Michael Kors Watch For Women Ritz MK5057 With White Dial
Metal Belt With Silver & Gold Color
have them shipped to your doorstep . Shipping all Over Egypt























Reviews
There are no reviews yet.