| nd | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Catlin |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Black |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Rose Gold |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 24 mm |
| Diameter | 38 mm |
| Thickness | 9 mm |
| The Weight | ———- Gram |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | MK3356 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Michael Kors Watch For Women MK3356
3,799 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Catlin MK3356 With Black Dial
Metal Belt With Rose Gold Color
have them shipped to your doorstep . Shipping all Over Egypt
























Reviews
There are no reviews yet.