| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK8152 |
| Part Name | Dylan |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 48 mm |
| Band Width | 24 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | Men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Black |
| Special Features | Stop watch + Monthly Date |
| Weight | 142 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Men's Watch Dylan MK8445
Original price was: 3,900 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Michael Kors Men's Watch Brecken MK8923
4,050 EGPMichael Kors Men’s Watch Dylan MK8152
Original price was: 3,900 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
-3%Original Michael Kors Watch Dylan For Men MK8152 Black dial Black Rubber Strap Color .
Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt ..
Can see the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.