| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4503 |
| Part Name | Runway Slim |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Stainless Steel |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Blue |
| Special Features | —— |
| Weight | 68 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Melissa MK4372
4,100 EGP
Michael Kors Ladies Watch Runway Slim MK4526
Original price was: 4,000 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.Michael Kors Ladies Watch Runway Slim MK4503
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch Runway Slim For Women MK4503 Blue dial Blue Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.