| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7453 |
| Part Name | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 34 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Three Hand |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Sale!
Michael Kors Ladies Watch Runway MK7453
Original price was: 5,500 EGP.4,950 EGPCurrent price is: 4,950 EGP.
-10%Original Michael Kors watch for Ladeis In Egypt Runway MK7453 Rose Gold dial , Rose Gold Metal Strap
With Original packaging Michael Kors Box + Bag
Get it within 24 hours, and Can See the product inside Cairo ,
Alexandria before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.