| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6683 |
| Part Name | Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Stainless Steel |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Black |
| Special Features | —— |
| Weight | 92 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Sale!
Michael Kors Ladies Watch Runway MK6683
Original price was: 3,900 EGP.3,745 EGPCurrent price is: 3,745 EGP.
-4%Original Michael Kors Watch Runway For Women MK6683 Black dial Black Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.