| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6295 |
| Part Name | Kinley |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Stainless Steel |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | —— |
| Weight | 68 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Runway MK6683
Original price was: 3,900 EGP.3,745 EGPCurrent price is: 3,745 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Kinley MK6296
4,200 EGPMichael Kors Ladies Watch Kinley MK6295
4,100 EGP
Original Michael Kors Watch Kinley For Women MK6295 Gold dial Golden Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.