| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6484 |
| Part Name | Ritz |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Stainless Steel |
| Case Diameter | 37 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Stop watch + Monthly Date |
| Weight | 120 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK6494
4,050 EGP
Michael Kors Ladies Watch Briar MK6479
4,050 EGPMichael Kors Ladies Watch Ritz MK6484
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Ritz For Women MK6484 Gold dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.