| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK5626 |
| Part Name | Parker |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Stainless Steel |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 9.4 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver & Gold |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 200 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Janelle MK7138
Original price was: 3,995 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Ritz MK6651
4,050 EGPMichael Kors Ladies Watch Parker MK5626
3,845 EGP
Original Michael Kors Watch Parker For Women MK5626 Silver dial Gold & Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.