| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4370 |
| Part Name | Melissa |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Stainless Steel |
| Case Diameter | 34 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | —— |
| Weight | 163 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Portia MK3841
4,045 EGP
Michael Kors Ladies Watch Melissa MK4371
4,100 EGPMichael Kors Ladies Watch Melissa MK4370
4,100 EGP
Original Michael Kors Watch Melissa For Women MK4370 Silver dial Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.