| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3500 |
| Part Name | Jaryn Mid |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | —— |
| Weight | 101 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Norie Petite MK3558
Original price was: 4,000 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Blake MK3320
4,100 EGPMichael Kors Ladies Watch Jaryn Mid MK3500
3,795 EGP
Original Michael Kors Watch Jaryn Mid For Women MK3500 Gold dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.