| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6071 |
| Part Name | Janelle |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Silicone rubber |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ———- |
| Weight | 66 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Parker MK6263
Original price was: 4,200 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Runway MK6853
Original price was: 4,400 EGP.4,200 EGPCurrent price is: 4,200 EGP.Michael Kors Ladies Watch Janelle MK7313
Original price was: 4,200 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
-10%Original Michael Kors Watch Janelle For Women MK6071 Black dial Black Rubber Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.