| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6991 |
| Part Name | Camille |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 41 mm |
| Band Width | 24 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——– |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Runway Slim Mini MK3477
Original price was: 4,200 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Ritz MK6597
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.Michael Kors Ladies Watch Camille MK6991
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Camille For Women MK6991 White dial Silver Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.