| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK5743 |
| Part Name | Bradshaw |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Multi |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Multi |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold & White |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 160 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK6266
4,045 EGP
Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK6272
4,150 EGPMichael Kors Ladies Watch Bradshaw MK5743
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Bradshaw For Women MK5743 White dial Gold White Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.