| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK5696 |
| Part Name | Bradshaw |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Multi |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Multi |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold & Brown |
| Dial Colour | Brown |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 142 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK5739
4,100 EGP
Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK5605
Original price was: 3,995 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK5696
4,045 EGP
Original Michael Kors Watch Bradshaw For Women MK5696 Brown dial Gold Brown Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.