+

| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8873618034 |
| Part Number | Epoca |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Display |
| Strap Material | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Quartz ( Battery ) |
| Strap Color | Silver |
| Dial Color | White |
| Calendar | Day Date |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 156 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |



























Reviews
There are no reviews yet.