| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8871632002 |
| Part Number | Trimarano |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Material | Leather |
| Case Diameter | 41 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Band size | men Standard |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 80 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Women Watch Runway Slim MK4526
Original price was: 4,100 EGP.3,845 EGPCurrent price is: 3,845 EGP.
Maserati Men's Watch Traguardo R8871612033
Original price was: 5,100 EGP.4,799 EGPCurrent price is: 4,799 EGP.Maserati Men’s Watch Trimarano R8871632002
Original price was: 5,200 EGP.4,895 EGPCurrent price is: 4,895 EGP.
-6%Original Maserati Watch For men In Egypt Trimarano R8871632002 With Black dial Black Leather Strap . With packing Maserati Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.