| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8873621001 |
| Part Number | Successo |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Material | Metal |
| Case Diameter | 45 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11.5 mm |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 173 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Maserati Men's Watch Epoca R8853141003
4,895 EGP
Maserati Men's Watch Traguardo R8873612003
4,895 EGPMaserati Men’s Watch Successo R8873621001
Original price was: 5,495 EGP.5,200 EGPCurrent price is: 5,200 EGP.
-5%Original Maserati Watch For men In Egypt Successo R8873621001 With Black dial Silver Metal Strap . With packing Maserati Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.