| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1513858 |
| Part Number | Distinct |
| packaging List | Original Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Case Diameter | 46 mm |
| Case Thickness | 10.5 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | gray |
| Dial Color | gray |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 154 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Hugo Boss Watch For Men 1513870
3,745 EGP
Hugo Boss Watch For Men 1513852
Original price was: 3,995 EGP.3,745 EGPCurrent price is: 3,745 EGP.Hugo Boss Watch For Men 1513858
3,745 EGP
Original Hugo Boss Watch Distinct For men In Egypt 1513858 Grey dial Gray Metal Strap
. With Original packaging Hugo Boss Box + Bag
the best Price hugo boss watches in Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.