| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1513808 |
| Part Number | Integrity |
| packaging List | Original Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Case Diameter | 43 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Color | Black |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 90 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Hugo Boss Watch For Men 1513818
Original price was: 4,000 EGP.3,745 EGPCurrent price is: 3,745 EGP.
Hugo Boss Watch For Men 1513807
3,695 EGPHugo Boss Watch For Men 1513808
3,695 EGP
Original Hugo Boss Watch Integrity For men In Egypt 1513808 Black dial Rose Gold Mesh Metal Strap . With Original packaging Hugo Boss Box + Bag
two years Guaranteee
the best Price hugo boss watches in Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




























Reviews
There are no reviews yet.