| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | W0987L5 |
| Part Number | Guess Glitter Girl |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 10 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Type | Metal |
| Strap Material | Stainless steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Rainbow |
| Case Colour | Rainbow |
| Special Features | ___ |
| Weight | 91 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Sale!
Guess Women Watch Glitter Girl W0987L5
Original price was: 3,995 EGP.3,645 EGPCurrent price is: 3,645 EGP.
-9%Original Guess Watch Glitter Girl for Women W0987L5 With Rainbow dial Metal Strap Gold color Belt Japanese Machine With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.