| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | W1030L2 |
| Part Number | Vanity |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 28 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Band size | Women Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Silver |
| Calendar | —— |
| Special Features | ——- |
| Weight | 80 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Dress Watch For Women W1062L3
4,200 EGP
Guess Vanity Watch For Women W1030L1
Original price was: 4,100 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.Guess Vanity Watch For Women W1030L2
Original price was: 4,300 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
-9%Original Guess Watch Vanity for Ladies W1030L2 With White Silver dial Gold Metal Strap Belt . Japanese Machine . With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.