| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0569G2 |
| Part Number | Prodigy |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 26 mm |
| Case Thickness | 12.5 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 150 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Desire Watch For Women GW0872L1
4,200 EGP
Guess phoenix Watch For Men GW0499G3
Original price was: 4,300 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.Guess Prodigy Watch For Men GW0569G2
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
-5%Original Guess Watch Prodigy for Men GW0569G2 Black dial Black Rubber Strap Belt . Japanese Machine . With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.