| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0492G2 |
| Part Number | Edge |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 46 mm |
| Band Width | 24 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Type | leather |
| Strap Material | Genuine leather |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Black |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 98 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 10 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Men’S Watch Edge GW0492G2
4,045 EGP
Original Guess Watch Edge for men GW0492G2 With Black dial Leather Strap Black color Belt Japanese Machine With packing Guess Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.