| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0030L6 |
| Part Name | Athena |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 9.6 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Band size | Women Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | White |
| Dial Colour | Multi_color |
| Calendar | Date |
| Special Features | Monthly Date & Weekly date |
| Weight | 73.7 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Original
Original Guess Ladies Watch Contrast W1057L1
3,795 EGP
Guess Cosmo Watch For Women GW0033L2
Original price was: 4,200 EGP.4,100 EGPCurrent price is: 4,100 EGP.Guess Athena Watch For Ladies GW0030L6
3,695 EGP
Original Guess Watch Athena for Women GW0030L6 With Multi_color dial Rubber Strap belt with White color . Japanese Machine . With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.