| Brand | Emporio Armani |
|---|---|
| Brand Kind | Emporio Armani Sigma XLarge |
| Gender | Men |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Black |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Silver |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Band Width | 20 mm |
| Diameter | 44 mm |
| Thickness | 12 mm |
| The Weight | 178 Grams |
| Date | Monthly Date |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Giorgio Armani |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | Stop watch |
| Product Code | AR6098 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Emporio Armani Watch For Women AR5906
3,995 EGP
Emporio Armani Watch For Men AR6131
Original price was: 4,250 EGP.3,745 EGPCurrent price is: 3,745 EGP.Emporio Armani Watch For Men AR6098
3,995 EGP
Original Emporio Armani Watch For Men Sigma AR6098 With Black Dial
Metal Belt With Silver Color
Only in 24 hours. all over Egypt. have them shipped to your doorstep























Reviews
There are no reviews yet.