| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR2477 |
| Part Name | Renato |
| Packing List | Emporio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 43 mm |
| Case Thickness | 8.5 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Strap Color | Silver |
| Band Color | Silver |
| Dial Color | Blue |
| Weight | 55 Grams |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Water Pressure Resistance | 50 metres |
| Special Features | ———- |
| Phone Number | 01555944450 |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Emporio Armani Men's Watch Aviator AR11202
Original price was: 3,995 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
Emporio Armani Men's Watch Renato AR2458
3,695 EGPEmporio Armani Men’s Watch Renato AR2477
3,745 EGP
Original Emporio Armani Watch Renato for Men AR2477 Blue dial Metal Belt Strap with Silver color . With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






























Reviews
There are no reviews yet.