| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR2485 |
| Part Number | Renato Large |
| Packing List | Giorgio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 43 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Strap Color | Black |
| Band Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 148 grams |
| Movement | (Battery) Quartz |
| Water Pressure Resistance | 50 meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Emporio Armani Men Watch Renato AR2485
3,795 EGP
Original Emporio Armani Watch Renato for Men AR2485 Black dial Strap Metal belt with Silver color . With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.