| Brand Name | Cartier |
|---|---|
| Model number | Santos 11 |
| Part Number | Santos de Cartier |
| Packaging List | Gift ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 8.83 mm |
| Strap Material | Steel |
| Movement | Automatic |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Color | Blue Skeleton |
| Calendar | ____ |
| Special Features | ____ |
| Weight | 107 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Bugatti Jacob & Co Casino Premium Luxury Watch Egypt
Original price was: 40,000 EGP.29,500 EGPCurrent price is: 29,500 EGP.
Cartier Watch Blue Santos de Cartier For Men
4,500 EGPCartier Watch Santos de Cartier For Men Blue
4,500 EGP
Cartier watch For men In Egypt De Santos With Blue Skeleton dial Blue Metal Strap . automatic machine . With Gift Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world














Reviews
There are no reviews yet.