| Brand Name | Cartier |
|---|---|
| Model number | Panthère |
| Part Number | Panthère 2 |
| Packaging List | Gift ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 25 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 8.83 mm |
| Strap Material | Steel |
| Movement | Battery |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | ____ |
| Special Features | ____ |
| Weight | 94 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | Hand Wash |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 015559455550 |
New In
Cartier Ladies Watch Panthère de Cartier
4,400 EGP
Cartier Ladies Watch Panthère de Cartier Green
4,400 EGPCartier Ladies Watch Panthère de Cartier Blue
4,400 EGP
Panthère de Cartier watch In Egypt Blue dial Silver Metal Strap .
Battery Japanese machine .With Original Packaging Cartier Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours,
and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
















Reviews
There are no reviews yet.