| Brand Name | Audemars Piguet |
|---|---|
| Model number | Royal Oak |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 16 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | automatic |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Day |
| Special Features | ——- |
| Weight | —— Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Seamaster Aqua Terra Automatic Men's Watch Blue
4,900 EGP
Hublot Classic Fusion Aerofusion Watch Egypt
3,745 EGPAudemar Piguet Watch Royal Oak Moon Rose Gold
4,900 EGP
Audemars Piguet Royal Oak Automatic For men In Egypt With Blue dial Rose Gold Metal Strap . With japanese machine Swiss Made
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world













Reviews
There are no reviews yet.