| Brand Name | Audemars Piguet |
|---|---|
| Model number | Royal Oak |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | automatic & battery |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Day |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | __ Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Audemar Piguet Watch Royal Oak Green For Men
4,400 EGP
Audemar Piguet Watch Royal Oak Black For Men
4,450 EGPAudemar Piguet Watch Royal Oak Grey For Men
4,350 EGP
Audemars Piguet Royal Oak For men In Egypt With Grey dial Silver Metal Strap . With japanese machine
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


















Reviews
There are no reviews yet.