| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | mk2610 |
| Part Name | Lake Cream |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | leather |
| Case Diameter | 32mm x 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Genuine leather |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Cream tone |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | —— |
| Weight | 200 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Lake Cream MK2610
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Lake Cream For Women MK2610 White dial Cream tone Leather Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.