| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | Mk3828 |
| Part Name | Portia |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 37 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Metal |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold Earth |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | —— |
| Weight | 227 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Lake Cream MK2610
4,200 EGP
Michael Kors Ladies Watch Ritz MK6322
Original price was: 4,000 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.Michael Kors Ladies Watch Portia Mk3828
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Portia For Women Mk3828 Gold Earth dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.