| Brand Name | Cartier |
|---|---|
| Model number | Santos 1 |
| Part Number | Santos de Cartier |
| Packaging List | Gift ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 35 mm |
| Band Width | 12 mm |
| Case Thickness | 8.83 mm |
| Strap Material | Steel |
| Movement | Automatic |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | ____ |
| Special Features | ____ |
| Weight | 107 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Cartier Watch Santos de Cartier For Men
4,450 EGP
Cartier Watch Santos de Cartier For Men Brown
4,350 EGPCartier Watch Santos de Cartier For Men Blue
4,450 EGP
Cartier watch For men In Egypt de santos With Blue dial Silver Metal Strap . automatic machine . With Gift ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.