| Brand Name | Cartier |
|---|---|
| Model number | Santos 1 |
| Part Number | Santos de Cartier |
| Packaging List | Gift ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 35 mm |
| Band Width | 12 mm |
| Case Thickness | 8.83 mm |
| Strap Material | Steel |
| Movement | Automatic |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Green |
| Calendar | ____ |
| Special Features | ____ |
| Weight | 107 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Hublot MP-09 Tourbillon Skeleton Watch For Men
15,500 EGP
Omega Seamaster Planet Ocean Automatic Blue Watch
4,250 EGPCartier Watch Santos de Cartier For Men Green
4,450 EGP
Cartier watch For men In Egypt De Santos With Green dial Silver Metal Strap . automatic machine . With Gift Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.