| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1781744 |
| Part Number | Claudia |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Steel & Rubber |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Steel & Rubber |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Red |
| Dial Color | Red |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 55 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Women's Watch 1781523
3,200 EGP
Tommy Hilfiger Men's Watch 1791031
Original price was: 3,500 EGP.2,895 EGPCurrent price is: 2,895 EGP.Tommy Hilfiger Women’s Watch 1781744
2,500 EGP
Original Tommy Hilfiger watch for Women Claudia 1781744
with Red dial
Red Rubber Steel Strap, color 30m Water Resistance
With Original packaging Tommy Hilfiger TH Box + Bag
Real Guaranteee
the best Price Tommy Hilfiger watches in Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo , Alexandria before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.