
| Brand | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Brand Kind | Tommy Hilfiger Mia |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Silver |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Band Width | 18 mm |
| Diameter | 37 mm |
| Thickness | 10.5 mm |
| The Weight | 90 Grams |
| Date | Monthly & Weekly date |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Design | Tommy Hilfiger |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | 1781628 |
| Case Code | TH.256.3.14.1947 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |






















Reviews
There are no reviews yet.