| Brand Name | tommy hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782743 |
| Part Number | Mellie |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 19 mm |
| Case Thickness | 10.7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Day Date |
| Special Features | ——– |
| Weight | 113 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Watch For Women 1782743
3,400 EGP
Original Tommy Hilfiger watch for Ladies in egypt Mellie 1782743 Blue dial Blue Metal strap .TH.504.3.96.3723
With Original packaging Tommy Hilfiger TH Box + Bag
the best Price Tommy Hilfiger watches in Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo , Alexandria before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.