| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1710432 |
| Part Number | Easton |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Circular |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 9.5 mm |
| Strap Material | Metal |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Gold & Silver |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Date |
| Special Features | monthly Date + Stop Watch |
| Weight | 126 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Phoenix 1791981
3,150 EGP
Tommy Hilfiger Men's Watch Daniel 1710384
Original price was: 3,300 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Tommy Hilfiger Men’s Watch Easton 1710432
Original price was: 3,300 EGP.3,100 EGPCurrent price is: 3,100 EGP.
-6%Original Tommy Hilfiger Watch For men In Egypt Easton 1710432 Blue dial Half Gold Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.