| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782486 |
| Part Number | Quinn |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Circular |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Color | Rose Gold |
| Calendar | Date |
| Special Features | Ionic |
| Weight | 69 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Aiden 1791859
Original price was: 3,250 EGP.2,895 EGPCurrent price is: 2,895 EGP.
Tommy Hilfiger Ladies Watch Quinn 1782417
3,200 EGPTommy Hilfiger Ladies Watch Quinn 1782486
3,200 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt Quinn 1782486 With Rose Gold dial Rose Gold Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.