| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782700 |
| Part Number | Demi |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 32 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Color | Rose Gold |
| Calendar | —– |
| Special Features | —– |
| Weight | 42 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Pippa Watch For Ladies 1782668
3,200 EGP
Tommy Hilfiger Ryan Watch For Men 1710529
Original price was: 3,350 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Tommy Hilfiger Demi Watch For Ladies 1782700
2,995 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt Demi 1782700 Rose Gold dial Rose Gold Metal Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.