| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782571 |
| Part Number | Brooklyn |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Rubber |
| Case Diameter | 41 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 9.5 mm |
| Strap Material | Rubber |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Day Date |
| Special Features | Day Date |
| Weight | 136 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Serena Watch For Ladies 1781388
3,200 EGP
Original Hugo Boss Men's Watch Integrity 1513779
Original price was: 3,900 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.Tommy Hilfiger Brooklyn Watch For Ladies 1782571
3,300 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt Brooklyn 1782571 Blue dial Blue Rubber Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




















Reviews
There are no reviews yet.