| Brand Name | Rolex |
|---|---|
| Model number | Rolex Datejust |
| Gender | men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Band size | Standard |
| Movement | Japan ( Battery ) |
| Strap Colour | Half Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Calendar | Day |
| Special Features | —– |
| Weight | —– |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | No |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Casio Edifice Limited Edition Men's Watch EFR563TR-2A
2,895 EGP
Tag Heuer Monaco LS Calibre 12 Watch For Men
Original price was: 4,150 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.Rolex DateJust Watch For Men Gold 36mm
3,495 EGP
Rolex DateJust Watch For Men Gold 36mm In Egypt For Men Half Gold Metal Strap Gold Dial Color Swiss Design
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


















Reviews
There are no reviews yet.