| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6847 |
| Part Number | Layton |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | ——- |
| Weight | 90 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Women Watch Mini Pilot Pave MK7366
3,795 EGP
Original Michael Kors Women’s Watch Lennox MK7233
3,795 EGPOriginal Michael Kors Women’s Watch Layton MK6847
3,795 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Layton MK6847with Blue dial Metal Belt Silver Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.