| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6108 |
| Part Number | Parker |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 18 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver and rose gold |
| Dial Colour | Parker |
| Case Colour | rose gold |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | ——- grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Michael Kors Women Watch Bradshaw MK5976
3,950 EGP
Michael Kors Women Watch Mini Pilot Pave MK7366
3,795 EGPOriginal Michael Kors Women Watch Parker MK6108
3,795 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Parker MK6108with Purple dial Metal Belt Silver and Rose Gold Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




















Reviews
There are no reviews yet.