| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK8515 |
| Part Number | Lexington |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 44 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Silver Diamod |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 163 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Michael Kors Women Watch Runway MK5076
3,995 EGP
Original Michael Kors Women Watch Bradshaw MK5976
3,950 EGPOriginal Michael Kors Women Watch Lexington MK8515
3,895 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Lexington MK8515 with Silver Diamond dial Metal Belt Silver Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.