| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4743 |
| Part Number | Emery |
| Item Shape | Rectangular |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 33 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8.3 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ___ |
| Weight | 79 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Michael Kors Women Watch Emery MK4743
4,095 EGP
Original Michael Kors Watch For Ladies Emery MK4743 with White dial Metal Belt Rose Gold Strap . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.